0536 726 25 63 0212 582 75 47

Hakkımızda

Beylikdüzü Parke

Beylikdüzü Laminant Parke

HAKKIMIZDA

 


 

30 yıldır parke sektöründe devam eden birikimimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu ilk  günkü heyecan ve özgüvenle sürdürmekteyiz.

 

Akdemir laminant parke olarak hizmet vermiş olduğumuz iş kolu ve sektöründe , sorumluluk alanımıza giren konularda günümüz teknolojisinin ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda profesyonel çözümleri sizler ile buluşturmaktayız.

 

“Müşteri her zaman haklıdır.” Politikasını göz önünde bulundurarak siz müşterilerimizin memnuniyetini yılların verdiği tecrübeden yararlanarak en iyi şekilde sağlamayı kendimize görev edindik.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

 

 

VİZYONUMUZ

 


 

Faaliyet gösterdiği parke sektöründe teknolojik yeniliklele sürekli gelişen , müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede hizmet veren , müşteri ve çalışanlarına değer katarak memnuniyetini sağlayan , topluma ve ülkesine faydalı bir kuruluş olmak.

 

 

MİSYONUMUZ

 


 

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli kullanmak , uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.